O nas

Maschinenring Česká republika s.r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Maschinenring Österreich. Společnost Maschinenring vznikla v roce 1961 v rakouském Linci jako sdružení tamních zemědělců. Od počátku se Maschinenring věnoval zimní údržbě. Během druhé poloviny dvacátého století až do dnešních dní se portfolio společnosti rozšířilo o oblasti: Agrární a lesní služby, Bioenergie, Péče o zeleň, Personální leasing. Kromě České republiky působí Maschinenring v současné době také na Německu, Slovensku, Maďarsku a ve Slovinsku.

Naší specializací je činnost v zimní údržbě na celém území České republiky. Pocházíme z agrární oblasti a spolupracujeme s širokým portfoliem hlavně zemědělských subjektů – od zemědělce soukromníka po zemědělská družstva.

Nejčastějšími zákazníky, kteří využívají našich služeb, jsou podnikatelské subjekty s většími provozními plochami, obchodní řetězce, průmyslové parky, obce.

Maschinenring Česká republika s.r.o. Vám nabízí služby v zimní údržbě na profesionální úrovni. Disponujeme zaškoleným týmem zaměstnanců a odborně vzdělaných partnerů, kteří jsou vždy připravení okamžitě reagovat na sněžení či náledí. Zimní údržba je pro nás prioritou, ne vedlejší doplňkovou službou!

Potřebujete odborníky na zimní údržbu? Jsme tu pro Vás kdykoliv, neváhejte nás kontaktovat.

 

Info

Kontakt

Maschinenring Česká republika s.r.o.

Tuřanka 1222/115
627 00 Brno

 

Tel: +420 511 112 968

 

office@maschinenring.cz